Blog

Dziękuję za 2021 rok

Zbliża się czas podsumowania mijającego roku i planów na kolejny. Wiecie co nasuwa mi się na pierwszy plan? Że STRACH MA WIELKIE OCZY! Że zdecydowanie za często rezygnujemy z czegoś TYLKO dlatego, że się boimy, że nam nie wyjdzie… albo, że ktoś nas źle oceni, albo po prostu boimy się niewiadomego czy nieznanego, pisząc w głowie czarny scenariusz! A wiecie, że jak mówi klasyk, 90% naszych scenariuszy nigdy się nie wydarzy! Dlatego w przyszłym roku jeszcze bardziej będę Was zachęcać do tego żeby się odważyć! Żeby przejść na drugą stronę lustra i działać pomimo lęku…bo tak naprawdę co najgorszego może się stać? Ktoś Cię przestanie lubić, obserwować, komentować? Skrytykuje Cię? Naprawdę? Co z tego?

Ten rok był wyjątkowy pod każdym względem. Odważyłam się żyć zgodnie ze swoimi wartościami i obiecałam sobie nigdy już z tego nie zrezygnować! Was też do tego zachęcam!

To był rok weryfikacji wielu rzeczy i to na kilku płaszczyznach. Sporo się dowiedziałam o sobie – do czego jestem zdolna i na co mnie stać. Zdecydowanie siebie nie doceniałam. Mijający rok pokazał mi też ludzi zupełnie w innym świetle. Wiem, że pozory mylą i ciągle jestem bardzo naiwna oceniając ich przez własny pryzmat, ale jestem z tych co uczą się na błędach i już wyciągnęłam wnioski. Mam też wokół siebie mnóstwo Aniołów, które nie raz wywołały uśmiech na mojej twarzy. Uświadomiłam sobie też, że mogę kształtować własną rzeczywistość. Mam naprawdę wpływ na wiele rzeczy i to jest piękne. Nauczyłam się odpuszczać, stawiać granice, świadomie wybierać.

Okazało się, że potrafię słuchać i pomagać innym ludziom, co było i jest dla mnie niesamowicie odkrywcze! Od czerwca odbyłam z Wami ponad 100 godzin sesji 1:1 treningu mentalnego z czego jestem naprawdę dumna i z całego serca dziękuję za Wasze zaufanie jakim mnie obdarzyliście!!!

To też był rok rekordowej ilości warsztatów, szkoleń i webinariów. Ciągle się uczę i mam tu naprawdę jeszcze wiele do zrobienia! No i mój blog, w życiu się nie napisałam tylu artykułów i w życiu bym nie przypuszczała, że któryś z nich może znaleźć się na takich portalach jak wartoznac.pl czy onet.pl. Mam chrapkę na własną książkę.

Mimo wielu live`ów i kilku wywiadów nadal wystąpienia mnie stresują! Może taki już mój urok?

Oczywiście nie przestanę Was uświadamiać dlaczego zlokalizowanie dziur w budżecie jest takie istotne i dlaczego warto nauczyć się oszczędzać, bo któż by nie chciał mieć wystarczającej ilości pieniędzy na realizację własnych marzeń? Wiecie, że to jest możliwe?

Póki co z całego serca dziękuję Wam za ten rok, w dużej mierze dzięki Wam, był on wyjątkowy!

ZOBACZ INNE WPISY

Jak spełniać marzenia?

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Gdy głowy miałyście pełne marzeń i planów na przyszłość? Pamiętacie jak się przekrzykiwałyście JA ZOSTANĘ NAUCZYCIELKĄ, A JA PIOSENKARKĄ, A JA PODRÓŻNICZKĄ…

Przekonania na temat pieniędzy

„Nie jest bogaty ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje” – Erich Fromm W tych słowach niemieckiego filozofa, kryje się praktycznie wszystko w

UPORZĄDKUJ SWOJE FINANSE

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj nasycone praktyczną wiedzą listy! W prezencie otrzymasz checklistę „7 łatwych sposób na zmniejszenie wydatków”, która pomoże Ci zrobić pierwszy krok!

.