Blog

Kursory Roku 2023

Jestem jedną z 12 finalistek w kategorii Girlboss Roku w konkursie organizowanym przez Olę Gościniak. Wow!!! Ależ radość 🙂

Konkurs rozpoczął się w dniu 16 października 2023 roku i objął następujące etapy:

 1. Etap I – zgłoszenia kandydatów w poszczególnych kategoriach można przesyłać do dnia 5 listopada 2023 roku do godziny 23:59 w sposób określony Regulaminem.
 2. Etap II – jury dokonuje selekcji zgłoszeń i przedkłada je pod głosowanie w kolejnym etapie w dniu 6 listopada 2023 roku.
 3. Etap III – w dniach od 7 listopada do 14 listopada trwa głosowanie uczestników online poprzez stronę konkursową (Nagroda społeczności) oraz niezależnie przez jury (Nagrody w poniższych 5 kategoriach).

KATEGORIE

Konkurs realizowany jest w 6 kategoriach, w których nominowanych jest 10 osób. Każda osoba może zgłosić się tylko do jednej kategorii. W przypadku, gdy dana osoba prześle zgłoszenie do kilku kategorii, zostanie uznane tylko pierwsze z tych zgłoszeń. Dla każdej z kategorii spośród 10 nominowanych, zostanie wyłoniony 1 laureat. Kandydatami w poszczególnych kategoriach mogą być:

 1. W kategorii ,,Debiut roku 2023” – Osoba, która założyła działalność w 2023 roku.
 2. W kategorii ,,Girlboss roku 2023” – Kobieta, która prowadzi działalność od więcej niż 1 roku.
 3. W kategorii ,,Książka roku 2023” – Książka lub e-book, które zostały wydane przez osobę zgłaszającą lub zaktualizowane w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Książka może być wydana w ramach selfpublishingu lub we współpracy z wydawnictwem.
 4. W kategorii ,,Kurs roku 2023” – Kurs online lub szkolenie, które było organizowane w 2023 roku.
 5. W kategorii ,,WWW roku 2023” – Strona internetowa lub sklep online stworzony samodzielnie przez osobę zgłaszającą lub wykonana przez zewnętrznego wykonawcę na jej zlecenie.
 6. W kategorii „Nagroda społeczności” – Każda osoba, która zgłosiła się w którejś z powyższych kategorii.

NAGRODY

 1. Każdy nagrodzony otrzymuje nagrodę o wartości 1000 zł w postaci Vouchera ,,Weekend w SPA dla dwóch osób”, statuetkę ,,Kursor Roku”, zaproszenie na Galę wręczenia nagród oraz inne nagrody ufundowane przez Organizatora konkursu oraz sponsorów i partnerów.
 2. Pula i liczba nagród w ramach kategorii może ulec zwiększeniu.

JURY

 1. W kategorii ,,Debiut roku 2023” – Ewelina Salwuk-Marko, Ola Gościniak, Katarzyna Masztaller.
 2. W kategorii ,,Girlboss roku 2023” – Anna Diamods, Ola Gościniak, Katarzyna Masztaller.
 3. W kategorii ,,Książka roku 2023” – Eliza Galon, Imker, Ola Gościniak, Katarzyna Masztaller.
 4. W kategorii ,,Kurs roku 2023” – Imker, Ola Gościniak, Katarzyna Masztaller.
 5. W kategorii ,,WWW roku 2023” – Lh.pl, Ola Gościniak, Katarzyna Masztaller.
 6. W kategorii „Nagroda społeczności” – Każda osoba, która zagłosuje na stronie konkursu w czasie głosowania.

Do zobaczenia na „Gali Interaktywnych 2023” 11 grudnia 2023 r. w Warszawie!!!

ZOBACZ INNE WPISY

Wskazówki, jak wychować finansowo mądre dziecko

Umiejętności finansowe to kluczowy element, który odgrywa niezaprzeczalną rolę w sukcesie jednostki na przestrzeni całego życia. W dzisiejszym świecie, gdzie edukacja finansowa odgrywa coraz istotniejszą

Kursory Roku 2023

Jestem jedną z 12 finalistek w kategorii Girlboss Roku w konkursie organizowanym przez Olę Gościniak. Wow!!! Ależ radość 🙂 Konkurs rozpoczął się w dniu 16 października

#wellbeing finansowy pracowników

Dlaczego warto wspierać umiejętności zarządzania budżetem domowym wśród pracowników? Już 1 stycznia 2024 roku wynagrodzenie minimalne wyniesie 4242 zł brutto. Po kolejnej podwyżce, zaplanowanej na

UPORZĄDKUJ SWOJE FINANSE

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj nasycone praktyczną wiedzą listy! W prezencie otrzymasz checklistę „7 łatwych sposób na zmniejszenie wydatków”, która pomoże Ci zrobić pierwszy krok!

.